• +380 66 968-91-61
 • +380 67 949-79-59
 • Toggle navigation

  Шорты для купания с застежкой на кнопке

  06.11.2018

  Купальні шорти із застібкою на кнопці
  При виборі пляжних моделей шорт або плавок на кнопці важливо звернути увагу на якість та тип тканини. Матеріал повинен бути дихаючим і швидковисихаючим. Вироби на кнопці зручні, як і моделі на шнурках. Літні шорти та плавки незамінні при виборі пляжного одягу для відпочинку під спекотним сонцем.

  Критерії вибору шортів на кнопці
  Шорти на кнопці можуть бути не лише широкими, а й вузькими. Вибір фасону залежить від статури. Фіксатор на кнопці замінює шнурування. Відомі бренди пляжного одягу - це комплекти шортів на кнопці та майок, які варто купувати тим, хто бажає зробити свій відпочинок незабутнім.

  Особливості, які важливо враховувати при виборі шортів на кнопці, такі:
  - виріб не повинен спадати;

  - довжину краще вибрати відповідно до віку та комплекції;

  - шорти для прогулянок можуть мати кишені;

  - практична модель може передбачати кишеню на блискавці;

  - матеріал виробу має бути світлих тонів, інакше він швидко втратить початковий вид;

  - тканини яскравих кольорів найбільше підходять;

  - Модель для плавання повинна мати гігієнічну сітчасту вставку.

  Чоловікам худорлявої статури експерти рекомендують мікро-шорти, а тим, хто у віці, краще зупинити свій вибір на моделях середньої довжини. Практичні вироби мають кишені на кнопках або на блискавці. Якщо зупинити свій вибір на світлому пляжному одязі, то його доведеться частіше прати, оскільки вона марка. Для виготовлення шортів на кнопці використовуються натуральні тканини.

  Пляжні плавки на кнопці
  Наявність кнопки на чоловічих пляжних плавках дозволяє фіксувати виріб на фігурі. Це запобігає спаду виробу під час плавання. Найкращим варіантом плавок можна вважати модель, відповідну за розміром, яка не обмежує рухової активності чоловіка під час відпочинку. Прийнятними є яскраві забарвлення плавок на кнопці, оскільки світлі вироби занадто маркі. Правильно підібраний фасон та колір плавок дозволить чоловікові створити неповторний пляжний образ. Найкращим вибором будуть плавки з еластичної синтетичної тканини. Виріб усередині повинен мати сітчасту вставку.

  Плавки на кнопці можуть бути короткими або спортивними облягаючими. Деякі моделі з довжиною до колін не тільки забезпечують комфортний відпочинок, але й створюють найкращий пляжний образ, приємний для оточуючих. Плавки-шорти на кнопці не повинні мати кишені, які уповільнюють рух у воді.


  Комментарии к "Шорты для купания с застежкой на кнопке"


   
   
  Добавить отзыв
  Ваш комментарий успешно оставлен!