• +380 66 968-91-61
 • +380 67 949-79-59
 • Toggle navigation

  Свідомий шопінг

  16.10.2019

  Що ви повинні знати про свій одяг?
  Розумні покупки, чесна торгівля, повільна мода. З кожним днем ми стикаємося з цими поняттями дедалі частіше. Однак, чи дійсно ми знаємо, що стоїть за цими гаслами? Виявляється, що купівля одягу - це вибір товару, а й життєвий настрій, що з ним пов'язаний. Індивідуальні рішення відбиваються у нашому портфоліо, а й впливають на довкілля і нас самих.

  Розумні покупки – що це?
  Вам подобається мати якісну продукцію, але не бажаєте переплачувати за неї? Якщо це так, то розумний шопінг для вас. Цей термін означає розумний шопінг, в якому емоції містяться трохи далі, а рішення приймаються раціонально. Легко сказати, але як реалізувати принципи розумного шопінгу? За допомогою Інтернету та популярних веб-сайтів та додатків для порівняння цін ми отримуємо інформацію про цю акцію безпосередньо на наш телефон. Однак не варто плутати розумні покупки з пошуком вигідних угод, де основним критерієм покупки є низька ціна. У разі розумних покупок йдеться швидше про оплату суми, адекватної якості продукту та ефективному управлінню вашим домашнім бюджетом. Ваші покупки будуть розумними, коли вам вдасться зупинити себе від імпульсної покупки нових продуктів за першою ціною, зосередитися на своїх потребах і купити продукт, який доповнить ваш гардероб і триватиме довше, ніж один сезон або кілька виходів.

  Осінь - гарний час, щоб переглянути гардероб і зробити висновки про те, який одяг ми носимо найчастіше і як ми створюємо свій стиль для різних випадків. Варто усвідомити, якою мірою ми керуємося миттєвими тенденціями у нашому повсякденному виборі і якою мірою – своїм власним стилем. Якщо кожен рік, незважаючи на переважаючі тенденції, ви все одно купуєте чорний купальник, можливо, варто подивитися цей базовий зараз, коли його ціна набагато нижча? Те саме стосується плавання та тренувань. Перевірте поточні акції в магазині FEBA і побачите, що це той момент, коли ви можете зберегти. Роблячи покупки зараз, ви будете витрачати менше, і в той же час у вас буде високоякісний продукт, що ідеально підходить для вашої фігури.

   

  Чесна торгівля – чому вони важливі?

  Марка FEBA з самого початку займалася дизайном та пошиттям купальників та пляжних аксесуарів у Польщі. Ви можете прочитати про нашу історію тут. На нашому заводі в Пісаржовіцах у Сілезії працюють переважно жінки, яким ми забезпечуємо стабільну роботу та справедливу винагороду. Що становить ціну нашого продукту? Польський дизайн та шиття в машинному парку на дачі, високоякісні матеріали, маркетингові та рекламні витрати. Купуючи купальник FEBA, ви можете бути впевнені, що підтримуєте чесну торгівлю. У вас є таке переконання щодо якості та гідних умов праці, коли ви тягнетеся до продукту з «ланцюжка»?

   

  Повільна мода, тобто. купуй те, що тобі потрібно
  Кожен сезон у моді приносить із собою дюжину нових тенденцій, які часто бувають екстремальними. Серед тенденцій осінь-зима 2019 ви знайдете максі сукні з квітковим принтом, пуловери, спідниці лляні, гусячі лапки і ретро-костюми. Приємно мати щось нове та модне, але тимчасові тренди та покупка «гарячого» одягу часто закінчуються тим, що ми одягаємо щось один раз, а потім не маємо поняття про наступні стилізації з «модним» одягом. В результаті ми швидко позбавляємось його або кидаємо його на дно шафи. Як ви справляєтеся з цим, щоб не збирати одяг, який нам не підходить? Ставка на індивідуальний стиль та т.зв. капсула вбиральня. Що це таке Це одяг гарної якості, який відповідає квітам, які ви носите найчастіше. Вони повинні включати білу блузку, маленькі чорні, джинси, Ramones, пальто, основні футболки нейтральних квітів, а також легінси для вправ, купальний костюм і спортивні блузки у відтінках, які відповідають вашій шкірі та типу краси, а також аксесуари, які у вас вже є, тобто взуття, сумка, рушник та браслети.

   

  Спортивна колекція
  Багато хто з нас досі каже, що мода має бути недорогою. Однак низька ціна неякісного одягу, завдяки якому ми маємо дешеву модну річ, має своє друге дно. Чи знаєте ви, що близько 30% одягу, виробленого у світі, ніколи не буде продано, а до 75% одягу продається за рекламними цінами? В результаті ми купуємо все більше і більше одягу, який ми надягаємо та викидаємо кілька разів. Вартість їх виробництва, транспортування (іноді сотні тисяч кілометрів), використання та пов'язаного з цим забруднення навколишнього середовища впливає на нас усіх у формі клімату, що змінюється. Замість того, щоб сприяти глобальному потеплінню, деградації навколишнього середовища та трудовій експлуатації в країнах Глобального Півдня, ми закликаємо вас робити свідомі покупки. Менше означає більше. Ви інвестуєте в одяг хорошої якості, який залишиться з вами надовго і виглядатиме ФЕБІЧНО!


  Комментарии к "Свідомий шопінг"


   
   
  Добавить отзыв
  Ваш комментарий успешно оставлен!